Ceny svatebních květin

Ceny vždy účtujeme individuálně na základě představy našich zákazníků. Svatební kytice začínají na ceně 1500,- , květiny pro maminky, babičky, družičky na ceně 350,-, kytice pro svědkyně a kytice na házení na ceně 500,- , korsáže na ceně 180,-, náramky na ceně 350,- a výzdoba auta od ceny 1500,-. Ceny další výzdoby jako jsou dekorace slavobrány, obřadního stolku, stolů a tak dále, stanovujeme dle Vašich požadavků.

Ceny dortů a sladkostí

Ceny dortů jsou vždy individuální, stanovené podle celkové náročnosti, obecně platí, že cena porce dortu začíná na 120,- Kč za porci (minimální počet porcí je 10). U narozeninových dortů je záloha 500,- Kč a měla by být uhrazena 14 dní před předáním objednávky. U svatebních dortů a sladkostí je záloha 50% z předpokládané ceny objednávky. Vyrábíme také Hronky, tartaletky, cakepops, cupcakes a skleničkové dezerty, jejich ceník zašleme na vyžádání.

Pokyny pro skladování a porcování dortu

1. Dorty je nutné skladovat v lednici do +4°C.

2. Doporučuji dort spotřebovat do 24 hodin od převzetí.

3. Seznam alergenů k objednanému výrobku na vyžádání v provozovně.

4. Dort nechte v krabici, ve které jste ho dostali. Krabice dort chrání před vlhnutím

5. Ve figurkách a cukrových květech jsou drátky / párátka, tak se nelekejte. Před konzumací všechny tyto podpůrné věci vyndejte.

6. U patrových dortů jsou ve spodních patrech výztuže (většinou brčka), aby se dort nepropadal a nebortil. U vícepatrových dortů je také uprostřed bambusová tyčka, která zároveň zabraňuje patrům v posunutí.

7. K porcování dortu (zvláště toho obmazaného čokoládovou ganache) je dobré připravit si ostrý nůž a nádobu s teplou vodou.

Vyzvednutí a předání dortu

Dorty jsou k připravené k vyzvednutí na adrese provozovny v Plzni v předem domluveném čase. Pokud budete dort přepravovat sami, je třeba být opatrný při jízdě a vyhnout se prudkému zatáčení a brzdění. Dort je potřeba mít položený na rovné ploše, nejlépe v kufru auta. V letních měsících je určitě třeba funkční klimatizace. V případě zájmu Vám zakázku rádi dopravíme. Cena dopravy se stanovuje individuálně.

Ochutnávka

Sladkosti vyrábíme jen na zakázku. Ochutnávku příchutí dortů a sladkostí do sweetbaru nabízíme pouze několikrát v roce a je třeba si ji předem objednat. Nejbližší termín je v sobotu 2.3.2019.

Alergeny a barviva

Naše sladkosti obsahují následující alergeny:

Dorty, cupcakes, cakepops, tartaletky a perníčky – alergeny č. 1, 3, 7
Ořechové příchuti navíc obsahují alergen č. 8
Čokoládové příchuti obsahují navíc alergen č. 6
Makronky – alergeny č. 3, 6, 7, 8

Seznam alergenů

 1. LEPEK (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich odrůdy)
 2. Korýši
 3. Vejce
 4. Ryby
 5. Arašídy (podzemnice olejná)
 6. Sója (sójové boby)
 7. Mléko
 1. Skořápkové plody (mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy,
  pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie)
 2. Celer
 3. Hořčice
 4. Sezam (sezamová semena)
 5. Oxid siřičitý a siřičitany (E220, E221, E222, E223, E224, E226, E227, E228)
 6. Vlčí bob (lupina)
 7. Měkkýši

Barviva

Pro barvení našich sladkostí používáme potravinářská barviva, která jsou v souladu s normami EU, nicméně některá z těchto barviv mohou negativně ovlivňovat pozornost a aktivitu dětí!

Osobní údaje klientů neposkytujeme žádným třetím stranám. Po odeslání objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Kompletní podmínky ochrany osobních údajů najdete ZDE.